UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ja też bym się źle się poczuł jak bym narobił szaleństwami narobił tyle strat i zagroził życiu innym ludziom. teraz będzie pół roku na chorobowym pewnie. zasuwał z góry pewnie koło sadry wystartował do zielonego i na wczesnej pomarańczy zakończył swój popis.