UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ja też bym się źle się poczuł jak bym narobił szaleństwami narobił tyle strat i zagroził życiu innym ludziom. teraz będzie pół roku na chorobowym pewnie. zasuwał z góry pewnie koło sadry wystartował do zielonego i na wczesnej pomarańczy zakończył swój popis.