UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dobrze że na samym początku łuku poszedł prosto bo gdyby dalej dojechał w łuk to przy tej prędkości by go położył na bok(prawą stronę). ten tramwaj jest za wąski i za wysoki do pokonywania z taką prędkością zakrętów.


Anuluj