UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dobrze że na samym początku łuku poszedł prosto bo gdyby dalej dojechał w łuk to przy tej prędkości by go położył na bok(prawą stronę). ten tramwaj jest za wąski i za wysoki do pokonywania z taką prędkością zakrętów.