UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

zapierdzielał jak zwykle żeby zdążyć na pomarańczowym. Kiedys miałam okazje jechać bimbajem którym kierował dziadek- Kubica. Latalismy wszyscy jak kartofle w wagoniku. Napisałam skargę ale nawet nie raczyli odpowiedzieć. Kupiłam sobie małe autko- taniej bezpieczniej i nie śmierdzi