UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
zapierdzielał jak zwykle żeby zdążyć na pomarańczowym. Kiedys miałam okazje jechać bimbajem którym kierował dziadek- Kubica. Latalismy wszyscy jak kartofle w wagoniku. Napisałam skargę ale nawet nie raczyli odpowiedzieć. Kupiłam sobie małe autko- taniej bezpieczniej i nie śmierdzi