UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dobrze że na samym początku łuku poszedł prosto bo gdyby dalej dojechał w łuk to przy tej prędkości by go położył na bok(prawą stronę). ten tramwaj jest za wąski i za wysoki do pokonywania z taką prędkością zakrętów.