61
27.09.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a moim zdanie zapieprzał niemiłosiernie wielokrotnie widziałem jak lecą tramwaje z jaru ścigają się z pojazdami osobowymi
(2011.09.27)

info

0  
  0
należy dostosować prędkość do warunków panujących na drodze (torze)
(2011.09.27)

info

0  
  0
Wtf. .? wiecej nie jezdze tramwajami. .!; ((
Zachorowujacy .. (2011.09.27)

info

0  
  0
Kiedy wymiana torów na ul. Browarnej ??? Tramwaje bujają się tylko patrzeć jak wylecą z szyn. Na dodatek budynki trzęsą się -drgania, jak dojdzie do tragedii wezmą się do roboty. Pojazdy tramwajowe -kilka nowych a reszta złom. Tak samo autobusy. CZY KTOŚ PANUJE W TYCH FIRMACH?????
(2011.09.27)

info

0  
  0
zastanawia mnie jedno czemu stoi tam zandarm, a może to pojazd strategiczny zielony znaczy UFO amoze to kosmici nim jechali zen zdwojona prędkością UFO TO UFO ZAWSZE COŚ
(2011.09.27)

info

0  
  0
I zaraz pan rzecznik G. z ZKM powie, że oni za nic nie odpowiadają. Nie mają nadrzędnej kotroli nad spółkami przewozowymi, min. nad TE. Pytanie po co pan Górecki zajmuje stanowisko, skoro za nic nię odpowiada?
Kierowca bombowca (2011.09.27)

info

0  
  0
Ale motorniczemu musi być głupio przed kumplami z pracy. ..
(2011.09.27)

info

0  
  0
Mam tutaj zdjecie, jak tramwaj wystawal na ulice: http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/299855_267521599947336_100000684956919_880911_157025430_n.jpg
(2011.09.27)

info

0  
  0
To juz drugi wypadek, po zderzeniu z tirem na Browarnej, z udziałem najlepszego elbląskiego tramwaju PESA w ostatnim czasie. Jakaś siła się uwzięłą na nowoczesny tabor i likwiduje te najlepsze? Może to robota sabotażystów z Olsztyna, którzy właśnie ogłosili przetarg na nowe wozy do budowanych tam linii. Może w ten sposób chcą jeszcze bardziej zdystansowac sie od Elbląga i wykazac jego nędzę? My w Olsztynie nowiutkimi tatrami albo siemensami, a oni tam - sami popatrzcie - jaki złom mają? xDDD
TUBYLEC 1 (2011.09.27)

info

0  
  0
na bank leciał ostro i chciał przelecieć na tzw późnym zielonym! a biurokratom z tramwajów polecam ruszyć zady za biurka i przyjrzeć się swoim motorniczym bo nie którym to się budzi w pracy naśladowanie Kubicy. nie wspomnę że np kobietę stojącą przy wózku podczas jazdy majta jak podczas trzęsienia ziemi. nie którzy myślą że wiozą kartofle zamiast ludzi.
(2011.09.27)

info

0  
  0