UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zapierdzielał jak zwykle żeby zdążyć na pomarańczowym. Kiedys miałam okazje jechać bimbajem którym kierował dziadek- Kubica. Latalismy wszyscy jak kartofle w wagoniku. Napisałam skargę ale nawet nie raczyli odpowiedzieć. Kupiłam sobie małe autko- taniej bezpieczniej i nie śmierdzi