UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja akurat jechałem tym tramwajem. I to było tak że ten tramwaj zaczął przyspieszać no i tak wszedł w zakręt ze wcale nie wszedł. Uważam że to nie hamulec nie zadziałał po prostu motorniczy chciał pojechać na zawadę ale przypomniał sobie że torów tam niema. Drifta pocisną a ja się na matmę spóźniłem. xd

papa smerf

Anuluj