61
27.09.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Cuda Tuska & Nowaczyka. Nikt PO nie zarzuci, że cudów nie ma, bo są. Da się jeździć PO trawie tramwajem?Da się. W Elblągu i tylko w Elblągu jest to możliwe!
Alojzy (2011.09.27)

info

0  
  0
komunikacja miejska powinna byc darmowa, przynajmiej w godzinach szczytu lub w weekendy
turban (2011.09.27)

info

0  
  0
Te ślady spowodowane są TYŁEM pojazdu przód Ciągle był na torze. .. a Tył wypadł i leciał większym promieniem.
(2011.09.27)

info

0  
  0
21.40 a tramwaj dalej stoi. ..
poiuy (2011.09.27)

info

0  
  0
W parze z podwyżkami cen biletów ZKM wespół z TE dba o dodatkowe atrakcje! Tu coś dzwoni, tam coś rzęzi, drzwi trzaskają, tramwaj skacze, ostra jazda bez trzymaki! A na skołatane nerwy komunikat o kolejnym przystanku powiedziany niemal szeptem, co wy rozrywki nie zakłócać:) Takie rzeczy tylko w Elbl
hulahop (2011.09.27)

info

0  
  0
Ludzie !!! Dajcie juz spokój, to moja wina się zagapiłem potem dodałem prądu i się stało. Grunt, że nikomu nic się nie stało a ja i tak mam przeje. .. e w pracy.
motorniczy (2011.09.27)

info

0  
  0
Ślady na asfalcie wskazują na to że tramwaj za szybko wszedł w zakręt i zarzuciło go na bok
trhrth (2011.09.27)

info

0  
  0
POIUY umiesz czytać????? Tramwaj ma być postawiony na tory w NOCY. .. "21.40 a tramwaj jeszcze stoi. " Stoi po to, żeby matołki nie umiejące czytać ze zrozumieniem, miały co komentować na portelu.
(2011.09.27)

info

0  
  0
Chcial zadrifcic; p z piskiem metalowych opon. .. no ale to nie KEN BLOCK i mu nie wyszlo; p moze recznego zapomnial xD ale najwazniejsze ze nic nikomu nie jest; )
Barteznitro (2011.09.27)

info

0  
  0
co tydzień się wykolejają; D
(2011.09.27)

info

0  
  0