Zaaranżowali po swojemu
fot. AD
Czerwone, poskręcane rury, niebieskie prostokąty zwisające z sufitu nawy głównej, światło padające z „okratowanych okien”, białe „schody” na posadzce. Dziesięcioro artystów z różnych części świata zaaranżowało wnętrze podominikańskiego kościoła po swojemu. Dziś (8 września) w Galerii EL odbył się wernisaż wystawy „Między-przestrzeń”. Zobacz zdjęcia.