UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zastanawiam się, czy jest szansa na to żeby w Galerii zamiast sztuczek znowu zaczęto pokazywać sztukę?!
Włodek Gęsicki
Zastanawiam się, czy jest szansa na to żeby w Galerii zamiast sztuczek znowu zaczęto pokazywać sztukę?!
Włodek Gęsicki