UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zastanawiam się, czy jest szansa na to żeby w Galerii zamiast sztuczek znowu zaczęto pokazywać sztukę?!

Włodek Gęsicki

Anuluj