UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przestrzeń Galerii El jak zwykle zachwycająca, organizacja i promocja też na odpowiednim poziomie, ale artyści - oceniając zbiorowo - moim zdaniem się nie spisali. Można uznać, że krużganek został całkiem ciekawie zaaranżowany, ale poza tym bida. Nawet jeśli możliwości finansowe Galerii El były w tym przypadku ograniczone, to przecież po to artyści zowią się artystami, żeby umieć również przy skromniejszych środkach wycisnąć maksimum z jakiegoś w miarę inteligentnego pomysłu.
Łukasz23