UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zastanawiam się, czy jest szansa na to żeby Portel zamiast reklam, artykułów nadesłanych i przedrukowanych kiedykolwiek zrobił prawdziwą dziennikarską robotę? Wernisaż był jedyną okazją do przeprowadzenia krótkich rozmów z artystami, które mogłyby przybliżyć waszym czytelnikom ich pomysł ich prace ich wizje. A jeżeli "redaktor" A. boi się podejść i pogadać to. .. szkoda gadać. No cóż, to trzeba czuć, a Portel czuje tylko to co nadesłane. Zróbcie coś porządnie a dopiero potem Panie Włodku czepiajcie się innych. Pozdrawiam.
Nie dziennikarz.