UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy warto czy nie warto? Moim zdaniem warto chociażby po to, żeby zobaczyć z czym się je "site-specific". Dowiedzieć się czegoś nowego. Jednemu to się spodoba innemu nie. To normalne. Człowiek jest istotą poznawczą, weźmy takie dziecko. Czy nie uważacie że gdyby słuchało tylko Chopina nie znając innego rodzaju muzyki, byłoby niejako ograniczone? W pewnym sensie tak. Wracając do wernisażu. Ja pierwszy raz o tym rodzaju sztuki usłyszałem tutaj, w Elblągu. Teraz mogę o tym dyskutować, czy mi się podoba czy nie. Jeżeli gdziekolwiek na świecie jeszcze się z tym spotkam. Tylko muszę mieć z kim, bo jak mam rozmawiać o "site-specific" z kimś kto nigdy tego nie widział i na podstawie dwóch zdań artykułu i 10 komentarzy wyrobił sobie zdanie? Ja zachęcam, chociażby w celu poszerzenia zaściankowych horyzontów.

Site-Specific

Anuluj