UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przestrzeń Galerii El jak zwykle zachwycająca, organizacja i promocja też na odpowiednim poziomie, ale artyści - oceniając zbiorowo - moim zdaniem się nie spisali. Można uznać, że krużganek został całkiem ciekawie zaaranżowany, ale poza tym bida. Nawet jeśli możliwości finansowe Galerii El były w tym przypadku ograniczone, to przecież po to artyści zowią się artystami, żeby umieć również przy skromniejszych środkach wycisnąć maksimum z jakiegoś w miarę inteligentnego pomysłu.

Łukasz23

Anuluj