UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zaczynam przekonywać się do tego, że sztuką można określić wszystko. Wystarczy ku temu odpowiednia REKLAMA. Wernisaż był żenujący. Zastanawiam się tylko czy żeby móc wystawiać takie "coś" trzeba mieć wyższe wykształcenie. Zamiast dążyć do doskonałości lub łamania konwencji na korzyść, próbuje się nam wcisnąć chłam. I tyle w temacie.

Młoda obserwatorka

Anuluj