A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Włodek wyraził swoje zdanie po obejrzeniu prac nie wiem dlaczego zabraniasz mu udzielenia komentarza w dodatku sie podpisał czego ty nie zrobiłaś. łeś - nie masz odwagi? Nie masz racji. Nie było nad czym sierozwodzić, szkoda czasu na polemikę nad niczym; )
~ Nie dziennikarz. Tu masz wypowiedzi artystów - http://www.portel.pl/artykul.php3?i=52105 ale po co czytać, jak można się czepiać bez przygotowania.
Proszę Was. .. wypowiedź artystów z wernisażu, wywiad na żywo, co Wasi dziennikarze nie znają angielskiego, francuskiego, niemieckiego? No to po co oni są? To nie chodzi o wypowiedź na konferencji pi. .. niej. Tylko to co mają do powiedzenia właśnie teraz podczas wystawy kiedy ludzie to odbierają. Co do tego że Włodek się podpisał a ja nie, Portel jest ostatnim serwisem gdzie jest wymagany podpis :)))) Proszęęę Was. .. :)) Ja nie twierdzę, że potrafię, ale Wy? Więcej dziennikarstwa proszę, więcej. ..
Nie Dziennikarz- Masz w zupełności rację. Młoda obserwatorka.
nie ma o czym z tymi pseudo artystami rozmawiac wiec po co w ogole rozmawiac i analizowac bzdury?