UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zaczynam przekonywać się do tego, że sztuką można określić wszystko. Wystarczy ku temu odpowiednia REKLAMA. Wernisaż był żenujący. Zastanawiam się tylko czy żeby móc wystawiać takie "coś" trzeba mieć wyższe wykształcenie. Zamiast dążyć do doskonałości lub łamania konwencji na korzyść, próbuje się nam wcisnąć chłam. I tyle w temacie.
Młoda obserwatorka