UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zastanawiam się, czy jest szansa na to żeby Portel zamiast reklam, artykułów nadesłanych i przedrukowanych kiedykolwiek zrobił prawdziwą dziennikarską robotę? Wernisaż był jedyną okazją do przeprowadzenia krótkich rozmów z artystami, które mogłyby przybliżyć waszym czytelnikom ich pomysł ich prace ich wizje. A jeżeli "redaktor" A. boi się podejść i pogadać to. .. szkoda gadać. No cóż, to trzeba czuć, a Portel czuje tylko to co nadesłane. Zróbcie coś porządnie a dopiero potem Panie Włodku czepiajcie się innych. Pozdrawiam.
Nie dziennikarz.