UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Rządni ociekającej krwią sztuki fascynaci również podnoszą larum :) Sztuką może być wszystko! To prawda! Szkół nie trzeba kończyć przecież "artysta" ma czuć bluesa a nie wkuwać regułki uniwersyteckie aby dowartościować swoje ego :) Wiedza jest w książkach napisana przez 'mądre głowy' które jednak skonczyły studia etc :D a my czerpiemy z ich wiedzy aby umieć się poruszać po świecie pełnym wrazliwości na estetykę i kpine z otoczenia; ) ach te błedne koło! SYSTEM nas zjada! W galerii wiele się działo. Było siano i rap no i wino lało się po ścianie strumieniami niczym zagęszczony sok z błony dziewiczej. .. .Galeria to odskocznia lecz wystarczy sięgnąc po Notes aby poczuć się twórcą. Co dzień rano gdy otwieram lodówkę widze wstęp do sztuki codzienności jako rytuał pasi brzucha. Gdy widzę jak w letargu leża ciuchy – sztuka myślę, gdy patrzę na siebie widzę SZTUKĘ. Gdy myję swoje włosy – czuję przesyt doznaniami prawdziwego ART. ysty?. W ogóle nie lubię się budzić bo sztuka to umieć odnaleźć się po drugiej stronie lustra. Co za kpina! A film ostatnio widziałem z Kasią. Był nietypowy!