A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jest dobrze. Koncert ZAKOPOWER świetny, a i ludzie zachowywali się cywilizowanie. Wczoraj po południu Elbląg mnie usatysfakcjonował. A wielkie kontenery na śmieci za straganami stoją, na placu koncertowym też, wystarczy się rozejrzec a nie rzucac pod siebie. Bałagan robimy my, a nie kosmici czy władze miasta
Impreza tandetna, nie wiem czym się ludzie tak podniecają. .. te same kramy widziałam już pod Grunwaldem, potem w Malborku, Gdańsku i zdaje się wcześniej w Krakowie. Nie jest istotne z jakiej okazji, zawsze chińska tandeta się dopasuje. Koncert pewnie był świetny, dla tych co mogli się na niego dostać, ponieważ jakiś idiota nie przewidział, że większość chętnych zostanie z drugiej strony muru. No tak była alternatywa: transmisja: biała szmata i buczenie z głośników. O retransmisji nie wspomnę. Pani Betcher-Janik gratuluję zaproszenia dla Elblążan!!!
Chyba do wydawania pieniędzy na byle co i rozczarowanie. Tak na przyszłość: jeśli ilość miejsc jest ograniczona, a wstęp wolny, rozdaje się wcześniej darmowe wejściówki. Dużo przyjezdnych miało zamiar obejrzeć Zakopower, a potem niszczyli średniowieczne mury! ŻAL!
.. .a moim zdaniem bardzo fajnie, że Stare Miasto żyło. Bo jest piękne, tylko martwe na co dzień. .. mam nadzieję, że władze częściej będą zaludniać to miejsce. ..
sceptyczka - I co z tego, że kramy takie same?Zbacz, że Polak ma rdzenne korzenie związane z ziemią, z rolą, z uprawą zbóż i innych roślin uprawnych. Dopiero potem, przez setki lat tworzyła się tzw. inteligencja, mieszczaństwo.
Mnie sie podoba ta impreza, wreszcie po latach stagnacji i bylejakości Elbląg po woli zaczyna zyc. I nie jest to zasługa byłego czy obecnego prezia ale nas samych. Y chcemy, żeby wreszcie coś było fajnego dla ludzi, władza musi sie na to zgodzic. Dla czego ?B mieszkańców jest więcej, zaś radnych tylko 35 osób. mamyprzewage siłową.
Elbląskie Święto Chleba zbieglo się z corocznymi dożynkami. I nie maródż, marudo.
Do narciarza i innych niezadowolonych mieszkańców starówki. .ktos wam kazał kupować lub wynajmować mieszkania na starówce ?? nie podoba sie to wyprowadzka, a nie siedza i zrzędza, a tak to sie chwala gdzie to oni nie mieszkają. .dorobkiewicze niezadowolone !!!
Jak zwalczać ubustwo ?
http://www.tvp.pl/publicystyka/aktualnosci/ponad-2-mln-polakow-zyja-w-skrajnym-ubostwie/5077229
pOSŁUCHAJ,ZOBACZ REPORTAŻ ,MÓWIĄ MIN.O NASZYM REGIONIE I NAJWIĘKSZYM BEZROBOCIU W pOLSCE.
super! więcej takich imprez dla Elbląga :)
Prawo jest PRAWEM. Jeśli Nowaczyk wprowadził nowe przepisy na starówce to jego psim obowiązkiem jest ich przestrzeganie, bo inaczej przyzwala na ich łamanie każdemu Kowalskiemu. Jak się podejmuje decyzje, to trzeba przewidywać ich konsekwencje.
Super impreza, powinny być przynajmniej dwa razy do roku, organizacja ma parę braków, ale następnym razem zapewne będzie lepiej. :)