UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do narciarza i innych niezadowolonych mieszkańców starówki. .ktos wam kazał kupować lub wynajmować mieszkania na starówce ?? nie podoba sie to wyprowadzka, a nie siedza i zrzędza, a tak to sie chwala gdzie to oni nie mieszkają. .dorobkiewicze niezadowolone !!!