UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do narciarza i innych niezadowolonych mieszkańców starówki. .ktos wam kazał kupować lub wynajmować mieszkania na starówce ?? nie podoba sie to wyprowadzka, a nie siedza i zrzędza, a tak to sie chwala gdzie to oni nie mieszkają. .dorobkiewicze niezadowolone !!!


Anuluj