UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jest dobrze. Koncert ZAKOPOWER świetny, a i ludzie zachowywali się cywilizowanie. Wczoraj po południu Elbląg mnie usatysfakcjonował. A wielkie kontenery na śmieci za straganami stoją, na placu koncertowym też, wystarczy się rozejrzec a nie rzucac pod siebie. Bałagan robimy my, a nie kosmici czy władze miasta

asekj

Anuluj