UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Impreza tandetna, nie wiem czym się ludzie tak podniecają. .. te same kramy widziałam już pod Grunwaldem, potem w Malborku, Gdańsku i zdaje się wcześniej w Krakowie. Nie jest istotne z jakiej okazji, zawsze chińska tandeta się dopasuje. Koncert pewnie był świetny, dla tych co mogli się na niego dostać, ponieważ jakiś idiota nie przewidział, że większość chętnych zostanie z drugiej strony muru. No tak była alternatywa: transmisja: biała szmata i buczenie z głośników. O retransmisji nie wspomnę. Pani Betcher-Janik gratuluję zaproszenia dla Elblążan!!! Chyba do wydawania pieniędzy na byle co i rozczarowanie. Tak na przyszłość: jeśli ilość miejsc jest ograniczona, a wstęp wolny, rozdaje się wcześniej darmowe wejściówki. Dużo przyjezdnych miało zamiar obejrzeć Zakopower, a potem niszczyli średniowieczne mury! ŻAL!

sceptyczka