UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
.. .a moim zdaniem bardzo fajnie, że Stare Miasto żyło. Bo jest piękne, tylko martwe na co dzień. .. mam nadzieję, że władze częściej będą zaludniać to miejsce. ..
JayTee
.. .a moim zdaniem bardzo fajnie, że Stare Miasto żyło. Bo jest piękne, tylko martwe na co dzień. .. mam nadzieję, że władze częściej będą zaludniać to miejsce. ..
JayTee