UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak zwalczać ubustwo ? http://www.tvp.pl/publicystyka/aktualnosci/ponad-2-mln-polakow-zyja-w-skrajnym-ubostwie/5077229 pOSŁUCHAJ,ZOBACZ REPORTAŻ ,MÓWIĄ MIN.O NASZYM REGIONIE I NAJWIĘKSZYM BEZROBOCIU W pOLSCE.

TELEWIZOR

Anuluj