UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak zwalczać ubustwo ? http://www.tvp.pl/publicystyka/aktualnosci/ponad-2-mln-polakow-zyja-w-skrajnym-ubostwie/5077229 pOSŁUCHAJ,ZOBACZ REPORTAŻ ,MÓWIĄ MIN.O NASZYM REGIONIE I NAJWIĘKSZYM BEZROBOCIU W pOLSCE.
TELEWIZOR