UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Impreza tandetna, nie wiem czym się ludzie tak podniecają. .. te same kramy widziałam już pod Grunwaldem, potem w Malborku, Gdańsku i zdaje się wcześniej w Krakowie. Nie jest istotne z jakiej okazji, zawsze chińska tandeta się dopasuje. Koncert pewnie był świetny, dla tych co mogli się na niego dostać, ponieważ jakiś idiota nie przewidział, że większość chętnych zostanie z drugiej strony muru. No tak była alternatywa: transmisja: biała szmata i buczenie z głośników. O retransmisji nie wspomnę. Pani Betcher-Janik gratuluję zaproszenia dla Elblążan!!! Chyba do wydawania pieniędzy na byle co i rozczarowanie. Tak na przyszłość: jeśli ilość miejsc jest ograniczona, a wstęp wolny, rozdaje się wcześniej darmowe wejściówki. Dużo przyjezdnych miało zamiar obejrzeć Zakopower, a potem niszczyli średniowieczne mury! ŻAL!
sceptyczka