A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
fajna imprezka, a do kolegi ktory o foczki pytal- byly i to calkiem fajne
super impreza - super ze coś się dzieje na starówce
Impreza owszem owszem, zorganizowana poprawnie, pierwsza taka w Elblągu. Koncert Zakopawer - klasa; trzymam kciuki, aby w następnych latach było tylko lepiej. Duży plus dla pomysłodawców.
A. P. nie pij z niepewnego źródła
a bydełko darło twarzyczki wracając do swoich norek w nocy. .. .. tylko dlaczego pod moimi oknami. .. .no i szkła na asfalcie sporo. .. .. oby jak najmniej imprez w Elblągu. .. .niech już mróz ściśnie to będą w domach siedzieć; PPPPP
Dlaczego organizacją tej imprezy nie zajmują się urzędnicy w promocji UM, których jest sporo i to dobrze uposażonych, tylko potrzebują kogoś z zewnątrz, to zawsze więcej przecież kosztuje !!!!
A to ciekawe. Patrz ostatnie zdanie artykułu. Dawniej mieliśmy Żeglugę Gdańską przy bulwarze. A teraz Ostródzko-Elbląską?Gdańsk wypioł się na Elbląg?
Impreza odbywa się w "STREFIE ZAMIESZKANIA". Hałas powyżej 60 dB. Parkowanie poza miejscami wyznaczonymi itd. Brawo Policja i Straż Miejska. Brak reakcji na wykroczenia to chyba przestępstwo!.
pusci ktos lub wrzuci na neta retransmisje koncertu zakopower moze byc nawet nagranie z komorki; )
hahaha w strefie zamieszkania czlowiek jak sie nie podoba Ci miejsce gdzie mieszkasz to sie przeprowadz zobacz wszystkie imprezy w krakowie czy w warszawie gdansku to sa myslisz 15 km za miastem gdzie jest pusto ??? heheh o ile pamietam to w krakowie na terenie starowki zostala przesunieta cisza nocna do 2 w nocy i co nikt nie narzeka bo kazdy wie ze jak sie przeprowadza na starowke to takie sa konsekwencje JAK NAJWIECEJ TAKICH IMPREZ W ELBLAGU od dawna nic sie nie dzialo teraz widze szanse ze moze byc lepiej dzieki wszystkim ktorzy sie do tego przylozyli i nie patrzcie na ludzi ktorzy narzekaja bo wiecznie albo sie nic nie dzieje albo zle albo za dlugo nie podoba sie nie przychodzic. .. a z tego co widzialem wczoraj ludzi nie brakowalo. .. .