A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Super impreza. A może spróbować zorganizować w następne lato imprezę, targi, kiermasz, w rodzaju flomarków jakie są organizowane np. w Niemczech?
Nowaczyk do garów :)
Narzekacie, że chińska tandeta króluje, a z drugiej strony jak ktoś ma na kramach rzeczy kosztujące powyżej 30zł to wszyscy tylko mówili "aha" i odchodzili do kramu, gdzie była chińska tandeta po 5zł. To czemu się dziwicie?
Jestescie minimalistami twierdząc, że dobrze że cos sie w Elblągu dzieje. Dlaczego nie stać nas na zrobienie czegos dobrego jakościowo, tylko takie tandectwo. " cos się dzieje " i powinni wszyscy skakać z radości, że na prowincji mamy namiastke Jarmaku Dominikańskiego. .. chociaż namiastaka to i tak za duże słowo.
florekPJN- od razu widać, że poza elblążkowem świata nie widujesz. Nawet targi dominikańskie są już zmorą dla Gdańska, cieszą się tylko restauratorzy i to nie z Gdańska, bo mają swoje 5min. Atrakcja tylko dla podstarzałych NIEMCÓW. A tu wciąż zaścianek. I nie wmawiaj mi, że plastik i migoczące badziewie to polska tradycja!!!!! A rzekome rękodzieło to tandeta jakich mało i nic nie ma z tradycją i oryginalnością, skoro co drugie stanowisko to te same produkty. Jedyne ciekawe stoisko, to warsztat terapii zajęciowej KOŁO (twórcami są upośledzone umysłowo dzieci i jak się okazuje ci sprawni mogli by się od nich uczyć) a umiejscowione przy samej katedrze. ..
Firma która nie uruchomiła retransmisji koncertu w I-ym dniu jak również pseudo telebim nie powinna otrzymać gratyfikacji za sknoconą pracę. Ktos kto jest bliżej administracji UM powinien się przyjrzec tej sprawie i sprawdzić, aby nie płacić z naszych podatników pieniędzy za coś co nie doszło do skutku. A poza tym kto wynagrodzi tym wszystkim i przeprosi, którzy znajdowali sie w tym czasie w poblizu ekranu (wystawcy, konsumenci z dziecmi) i musieli co kilka sekund znosic "burczenie" o mocy ok 2000 W wydobywajace sie z kolumn głosnikowych i to przez kilkadziesiąt minut czyli przez okres licznych nieudanych prób uruchomienia retransmisji. Takie próby powinni przeprowadzać przed uruchomieniem jarmarku a nie w trakcie.
Ciągle brak profesjonalizmu, bo pieniądze są !
Po owocnych rozmowach Pana Prezydenta Miasta - oczekiwałam na specjalne stoisko z DUBAJU !.
za wszystko kasuja jak to w elblagu haha