UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do narciarza i innych niezadowolonych mieszkańców starówki. .ktos wam kazał kupować lub wynajmować mieszkania na starówce ?? nie podoba sie to wyprowadzka, a nie siedza i zrzędza, a tak to sie chwala gdzie to oni nie mieszkają. .dorobkiewicze niezadowolone !!!