UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jest dobrze. Koncert ZAKOPOWER świetny, a i ludzie zachowywali się cywilizowanie. Wczoraj po południu Elbląg mnie usatysfakcjonował. A wielkie kontenery na śmieci za straganami stoją, na placu koncertowym też, wystarczy się rozejrzec a nie rzucac pod siebie. Bałagan robimy my, a nie kosmici czy władze miasta

asekj