25
21.08.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Maryla i Kowalska. .. Najlepsze co mogło mnie spotkać. Było super!
(2011.08.21)

info

0  
  0
Maryla pokazala klase, naprawde warto bylo jej poluchac. Zachowala sie jak prawdziwa profesjonalistka, zaspiewala swoje najwieksze przeboje. Nie zaluje ani troche, ze tam bylem.
gall (2011.08.22)

info

0  
  0
Jak zwykle większość komentarzy negatywna. Czy my Polacy, zwłaszcza młode pokolenie, nie potraficie się cieszyć, bawić, tylko zawsze marudzić? A to stare pudło śpiewało, a to patola, a to policja nie tak. .. .Koncert był rewelacyjny, a przed tym tzw "Starym Pudłem" wszyscy na kolana, bo to królowa o tylu lat i wszystkim młodym piosenkarzom, gwiazdom jednego sezonu daleko do Wielkiej Maryli. OLA
Ardas (2011.08.22)

info

0  
  0
Występy Kowalskiej i Rodowicz na wysokim poziomie zresztą jak zwykle. Natomiast jak zwykle zero promocji miasta, zero wspierania przetsiębiorczośći miejscowej -żeby nie było parasola z piwem elbląskim nawet kible wynajęte z innych miast-czyli cała kasa z imprezy pojechała do Warszawy i okolic. Gdzie są władze miasta.
Z Wieśbląga (2011.08.22)

info

0  
  0
Ten prowadzacy co byl na scenie przed Rodowicz to totolna porazka. Darl sie tlyko EEEEELblaaag, EEEEElblag i nic wiecej nie potrafil powiedziec, a sorki powiedzial "jestescie zaje. .. ". Gratulacje dla rmf fm dla takiego prowadzacego, ktory nawet dobrze nie spojrzal w internecie ile Elblag ma mieszkancow.
(2011.08.22)

info

0  
  0
Wałdza pamięta o emblagu integruje społeczeństwo
(2011.08.22)

info

0  
  0
Warto też dodać, że w zespole Kasi Kowalskiej na perkusji grał elblążanin Bogumił Romanowski. Szkoda, że nie zostało to powiedziane! Boogie, rozsławiaj Elbląg!!! Gratulacje
(2011.08.22)

info

0  
  0
Koncert był świetny !! Kowalska trochę mało z tłumem się bawiła ale Marylka była niepokonana !!! Bo mamy Elbląg, a co tam jakieś Rio! Damy takiego czadu, że Że w piekle się nie śniło!!! :D
(2011.08.22)

info

0  
  0
na grottgera było słychać wszystko. ..
.......... (2011.08.22)

info

0  
  0
Prosimy też o zdjęcia z koncert w Bażantarni
(2011.08.22)

info

0  
  0