A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Maryla i Kowalska. .. Najlepsze co mogło mnie spotkać. Było super!
Maryla pokazala klase, naprawde warto bylo jej poluchac. Zachowala sie jak prawdziwa profesjonalistka, zaspiewala swoje najwieksze przeboje. Nie zaluje ani troche, ze tam bylem.
Jak zwykle większość komentarzy negatywna. Czy my Polacy, zwłaszcza młode pokolenie, nie potraficie się cieszyć, bawić, tylko zawsze marudzić? A to stare pudło śpiewało, a to patola, a to policja nie tak. .. .Koncert był rewelacyjny, a przed tym tzw "Starym Pudłem" wszyscy na kolana, bo to królowa o tylu lat i wszystkim młodym piosenkarzom, gwiazdom jednego sezonu daleko do Wielkiej Maryli. OLA
Występy Kowalskiej i Rodowicz na wysokim poziomie zresztą jak zwykle. Natomiast jak zwykle zero promocji miasta, zero wspierania przetsiębiorczośći miejscowej -żeby nie było parasola z piwem elbląskim nawet kible
wynajęte z innych miast-czyli cała kasa z imprezy pojechała do Warszawy i okolic. Gdzie są władze miasta.
Ten prowadzacy co byl na scenie przed Rodowicz to totolna porazka. Darl sie tlyko EEEEELblaaag, EEEEElblag i nic wiecej nie potrafil powiedziec, a sorki powiedzial "jestescie zaje. .. ". Gratulacje dla rmf fm dla takiego prowadzacego, ktory nawet dobrze nie spojrzal w internecie ile Elblag ma mieszkancow.
Wałdza pamięta o emblagu integruje społeczeństwo
Warto też dodać, że w zespole Kasi Kowalskiej na perkusji grał elblążanin Bogumił Romanowski. Szkoda, że nie zostało to powiedziane! Boogie, rozsławiaj Elbląg!!! Gratulacje
Koncert był świetny !! Kowalska trochę mało z tłumem się bawiła ale Marylka była niepokonana !!!
Bo mamy Elbląg, a co tam jakieś Rio! Damy takiego czadu, że Że w piekle się nie śniło!!! :D
na grottgera było słychać wszystko. ..
Prosimy też o zdjęcia z koncert w Bażantarni