Kowalska, Rodowicz i RMF FM

25
21.08.2011
Kowalska, Rodowicz i RMF FM
fot. Anna Dembińska
Nie ma chyba w Polsce osoby, która nie potrafiłaby zanucić chociaż fragmentu ich piosenek. Obie królują na scenie muzycznej od lat. Śpiewają dla różnych pokoleń. Kasia Kowalska i Maryla Rodowicz wystąpiły w sobotni (20 sierpnia) wieczór w Elblągu. Zobacz fotoreportaż.
W sobotnie popołudnie lotnisko tętniło muzyką. Rozbrzmiewające na pół miasta dźwięki ściągnęły na teren elbląskiego aeroklubu tłumy. Głośno i wesoło były jeszcze zanim na scenę wkroczyły główne bohaterki wieczora. Koncerty gwiazd poprzedził bowiem piknik rodzinny pełen rozmaitych atrakcji przygotowanych przez radio RMF FM, organizatora imprezy.
   Wieczorem sceną zawładnęły najpierw Kasia Kowalska, następnie Maryla Rodowicz. Obie piosenkarki porwały natychmiast zgromadzony tłum. Publiczność - w każdym wieku - wyśpiewywała znane utwory razem z artystkami. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych.
   
,

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
" Rozbrzmiewające na pół miasta dźwięki " ??? Mieszkam na Lotniczej ale nic nie słyszałem
(2011.08.21)

info

0  
  0
uszy przeczysc, bylo slychac od GG do Grunwaldzkiej
9987 (2011.08.21)

info

0  
  0
do kitu infa-po fakcie, pisali o imprezie?co za reklama?????
(2011.08.21)

info

0  
  0
Toć trąbili o tym od paru tygodni, na necie, w tv, w radiu, na plakatach - gdzie byłeś/-aś?
remus (2011.08.21)

info

0  
  0
a gdzie chlopak ze sceny !!!!!
wielbicielka (2011.08.21)

info

0  
  0
Chłopak ze sceny jest na info
dery (2011.08.21)

info

0  
  0
sluzby odpowiedzialne za bezpieczenstwo tzn policja i straz miejska po raz kolejny daly dupy, pelno patologgi z zatorza, pelno nachlanych i nacpanych gimnazjalistow i licealistow pelno bujek ogolnie jeden wielki burdel i tylko trzeba bylo uwazac zeby nie dostac czyms lub od kogos w glowe, policji jak na lekarstwo, staly dwa radiowozy miedzy peronami na dworcu a w tym czasie chhlopak zostal pobity przy wejsciu do tunelu a milicjanty siedzieli z dupami w radiowozach. porazka!
turban (2011.08.21)

info

0  
  0
A Witek co tam robił ?
cymbał (2011.08.21)

info

0  
  0
ja słyszałem 15 km pod Elblągiem dudnienie :) do tych co byli na koncercie co zaśpiewała p. Marylka ?
alekso (2011.08.21)

info

0  
  0
Na Skrzydlatej Marylke trochę bylo słychac ale innych nie.
(2011.08.21)

info

0  
  0