UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten prowadzacy co byl na scenie przed Rodowicz to totolna porazka. Darl sie tlyko EEEEELblaaag, EEEEElblag i nic wiecej nie potrafil powiedziec, a sorki powiedzial "jestescie zaje. .. ". Gratulacje dla rmf fm dla takiego prowadzacego, ktory nawet dobrze nie spojrzal w internecie ile Elblag ma mieszkancow.