UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Występy Kowalskiej i Rodowicz na wysokim poziomie zresztą jak zwykle. Natomiast jak zwykle zero promocji miasta, zero wspierania przetsiębiorczośći miejscowej -żeby nie było parasola z piwem elbląskim nawet kible wynajęte z innych miast-czyli cała kasa z imprezy pojechała do Warszawy i okolic. Gdzie są władze miasta.
Z Wieśbląga