UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Występy Kowalskiej i Rodowicz na wysokim poziomie zresztą jak zwykle. Natomiast jak zwykle zero promocji miasta, zero wspierania przetsiębiorczośći miejscowej -żeby nie było parasola z piwem elbląskim nawet kible wynajęte z innych miast-czyli cała kasa z imprezy pojechała do Warszawy i okolic. Gdzie są władze miasta.

Z Wieśbląga

Anuluj