UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ten prowadzacy co byl na scenie przed Rodowicz to totolna porazka. Darl sie tlyko EEEEELblaaag, EEEEElblag i nic wiecej nie potrafil powiedziec, a sorki powiedzial "jestescie zaje. .. ". Gratulacje dla rmf fm dla takiego prowadzacego, ktory nawet dobrze nie spojrzal w internecie ile Elblag ma mieszkancow.