UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ten prowadzacy co byl na scenie przed Rodowicz to totolna porazka. Darl sie tlyko EEEEELblaaag, EEEEElblag i nic wiecej nie potrafil powiedziec, a sorki powiedzial "jestescie zaje. .. ". Gratulacje dla rmf fm dla takiego prowadzacego, ktory nawet dobrze nie spojrzal w internecie ile Elblag ma mieszkancow.