UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Koncert był świetny !! Kowalska trochę mało z tłumem się bawiła ale Marylka była niepokonana !!! Bo mamy Elbląg, a co tam jakieś Rio! Damy takiego czadu, że Że w piekle się nie śniło!!! :D
Koncert był świetny !! Kowalska trochę mało z tłumem się bawiła ale Marylka była niepokonana !!! Bo mamy Elbląg, a co tam jakieś Rio! Damy takiego czadu, że Że w piekle się nie śniło!!! :D