UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak zwykle większość komentarzy negatywna. Czy my Polacy, zwłaszcza młode pokolenie, nie potraficie się cieszyć, bawić, tylko zawsze marudzić? A to stare pudło śpiewało, a to patola, a to policja nie tak. .. .Koncert był rewelacyjny, a przed tym tzw "Starym Pudłem" wszyscy na kolana, bo to królowa o tylu lat i wszystkim młodym piosenkarzom, gwiazdom jednego sezonu daleko do Wielkiej Maryli. OLA

Ardas