25
21.08.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Udane koncerty Rodowicz, Kowalskiej i Wyrostka-doskonały, jest dobrze.
(2011.08.22)

info

0  
  0
było pięknie Maryla to królowa polskiej sceny wystąpiła profesjonalnie. Pani Marylo kochamy panią i dziękujemy. Kasia również pokazała klasę. pozdrawiam
olenka111 (2011.08.22)

info

0  
  0
Dziękuje bardzo i również pozdrawiam.
Maryla R. (2011.08.22)

info

0  
  0
Też uważam że jak na taką starą kobiecinkę to krzyczała dość głośno ale co to człowiek za pieniądze nie potrafi
(2011.08.22)

info

0  
  0
Ta czarna wysoka z chórku Marylki to była foczka. .. ech. .. .
adooonis (2011.08.22)

info

0  
  0