A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Udane koncerty Rodowicz, Kowalskiej i Wyrostka-doskonały, jest dobrze.
było pięknie Maryla to królowa polskiej sceny wystąpiła profesjonalnie. Pani Marylo kochamy panią i dziękujemy. Kasia również pokazała klasę. pozdrawiam
Dziękuje bardzo i również pozdrawiam.
Też uważam że jak na taką starą kobiecinkę to krzyczała dość głośno ale co to człowiek za pieniądze nie potrafi
Ta czarna wysoka z chórku Marylki to była foczka. .. ech. .. .