UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Występy Kowalskiej i Rodowicz na wysokim poziomie zresztą jak zwykle. Natomiast jak zwykle zero promocji miasta, zero wspierania przetsiębiorczośći miejscowej -żeby nie było parasola z piwem elbląskim nawet kible wynajęte z innych miast-czyli cała kasa z imprezy pojechała do Warszawy i okolic. Gdzie są władze miasta.

Z Wieśbląga