UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Maryla pokazala klase, naprawde warto bylo jej poluchac. Zachowala sie jak prawdziwa profesjonalistka, zaspiewala swoje najwieksze przeboje. Nie zaluje ani troche, ze tam bylem.

gall

Anuluj