UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Warto też dodać, że w zespole Kasi Kowalskiej na perkusji grał elblążanin Bogumił Romanowski. Szkoda, że nie zostało to powiedziane! Boogie, rozsławiaj Elbląg!!! Gratulacje
Warto też dodać, że w zespole Kasi Kowalskiej na perkusji grał elblążanin Bogumił Romanowski. Szkoda, że nie zostało to powiedziane! Boogie, rozsławiaj Elbląg!!! Gratulacje