UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zdjęcia są całkowicie do bani. Może ze dwa trafiłyby się dobre. Nie odebrałam artykułu jako relacji z jakiegoś święta, obchodu tylko z elbląskiej komedii. Myślałam, że wejdę w fotoreportaż i popodziwiam sobie wczorajsze zdarzenie. A tu klapa.