UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bawi mnie to zaściankowe podejście. Taka wiara tych ludzi - niech wyznają. Kto wierzy w coś innego - niech świętuje po swojemu. Prawdziwym ateistom to obojętne. Tylko zakompleksione tchórze potrafią wyzywać anonimowo na forum :-)

elbik

Anuluj