UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bawi mnie to zaściankowe podejście. Taka wiara tych ludzi - niech wyznają. Kto wierzy w coś innego - niech świętuje po swojemu. Prawdziwym ateistom to obojętne. Tylko zakompleksione tchórze potrafią wyzywać anonimowo na forum :-)
elbik