UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bawi mnie to zaściankowe podejście. Taka wiara tych ludzi - niech wyznają. Kto wierzy w coś innego - niech świętuje po swojemu. Prawdziwym ateistom to obojętne. Tylko zakompleksione tchórze potrafią wyzywać anonimowo na forum :-)

elbik