27
20.04.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
:| też nie mają o czym pisać. ." procesja przeszła ulicami. .. " :D Napiszcie coś o mniejszościach religijnych w Elb, chętnie poczytam jakiś ciekawy, solidny artykuł.
VisageUla (2011.04.21)

info

0  
  0
Albo napiszcie, ilu już w Elblągu mamy apostatów, którzy formalnie zerwali z przynaleznością do Kościoła Katolickiego - to też ciekawy temat. A nie tylko o katolikach i o katolikach. Ciekawe swoją drogą, jak w naszym mieście uda się akcja Tygodnia Apostazji (16-22 maja)
Magda... (2011.04.21)

info

0  
  0
Ktoś się pytaL tych żołnierzyków czy chcą uczestniczyć w tym przedstawieniu czy był to rozkaz?
(2011.04.21)

info

0  
  0
Taaa, pasożyty zaczynają swoje orzżędy!
(2011.04.21)

info

0  
  0
Pogonić katoli z naszego miasta!
(2011.04.21)

info

0  
  0
Te śmieci katolickie są tak ogłupione, że nie znają 10-ciu przykazań-wiecie, że to przerobione z egipskiej wiary, barany?
(2011.04.21)

info

0  
  0
Do tego frajera powyzej. Czy byka H boli jak sie krowa cieli. Baranie!
Mikus (2011.04.21)

info

0  
  0