UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Aż trudno mi pojąć, jak nisko upadł kościół beatyfikując JP2.. .W kwestiach marketingowych to dość samobójcza polityka- zamiast sięgać po szerszy ale bardziej umiarkowany target postawą "zmieniliśmy się z duchem czasu, nie produkujemy już świętych taśmowo", to pasą mniejszą grupę fanatyków. Zachowując się wypisz- wymaluj jak kolonialiści, o których potępieniu zaczynają czasem ostatnio przebąkiwać: "Dzikusy! Macie paciorki! A teraz na kolanka i czcijmy Bwana Kubwa!".