UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zdjęcia są całkowicie do bani. Może ze dwa trafiłyby się dobre. Nie odebrałam artykułu jako relacji z jakiegoś święta, obchodu tylko z elbląskiej komedii. Myślałam, że wejdę w fotoreportaż i popodziwiam sobie wczorajsze zdarzenie. A tu klapa.