UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Aż trudno mi pojąć, jak nisko upadł kościół beatyfikując JP2.. .W kwestiach marketingowych to dość samobójcza polityka- zamiast sięgać po szerszy ale bardziej umiarkowany target postawą "zmieniliśmy się z duchem czasu, nie produkujemy już świętych taśmowo", to pasą mniejszą grupę fanatyków. Zachowując się wypisz- wymaluj jak kolonialiści, o których potępieniu zaczynają czasem ostatnio przebąkiwać: "Dzikusy! Macie paciorki! A teraz na kolanka i czcijmy Bwana Kubwa!".