UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie dość, że szwendają się po ulicach epatując fałszywą pobożnością, to jeszcze policja, za moje pieniądze utrzymywana, chroni tych oszołomów, żeby podnieść upadających pod ciężarem krzyża. Wstyd.
agenciura
Nie dość, że szwendają się po ulicach epatując fałszywą pobożnością, to jeszcze policja, za moje pieniądze utrzymywana, chroni tych oszołomów, żeby podnieść upadających pod ciężarem krzyża. Wstyd.
agenciura