UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
kolejny pomnik i rezultat polskiego bajzlu i działań w scenariuszu radosnej twórczości nieprzewidywalnych decyzji nie popartych właściwie niczym poza wydumaną ideą chciejstwa i zaklęć. Tysiące pomników głupoty i infantylizmu spotykamy przy drogach polskich, które jako żywo przypominają tą jakby nie było tragedię na zamówienie.
MiejscowyAborygen